انجمن سبز چیا

انجمن سبز چیا

پاراستنی ژینگە، پاراستنی ژیانە

  • your-alt
  • your-alt
  • your-alt

برگزاری مجمع عمومی انجمن سبز چیا

اندازه فونت :
۱۳۹۳/۰۷/۲۵

سومین دوره انتخابات هیات مدیره، بازرس و مجمع عمومی انجمن سبز چیا برگزار شد.این مراسم که به علت عدم اجازه ی برگزاری با وقفه ای سه ساله همراه شده بود؛ سرانجام در روز پنج شنبه 24 مهر 1393 ساعت 14/30، با مجری گری آقای کاوه کردستانی و با  تلاوت آیاتی از قران مجید توسط آقای  ناصح رانین با حضور جمع کثیری از اعضا و دوست داران طبیعت در سالن فرهنگسرای مریوان  آغاز گردید .اولین سخنران مجمع، ناجی کانی سانانی مدیر عامل انجمن سبز چیا بود که در سخنانی ضمن انتقاد از عدم همکاری برخی ارگان ها و نهادها با انجمن؛ وضعیت زیست محیطی منطقه و دغدغه های انجمن سبز چیا را در این رابطه تشریح نمود وی درباره بحران آب ابراز نگرانی کرد وبه اولویت ها وبرنامه های کاری انجمن در آینده در باره مشکلات زیست محیطی پرداخت.                  IMG_1407سپس اعضای مجمع عمومی آقایان محمود مبارکشاهی، امین عزیزی، یاسین خاوری، حمزه محمدی  و محمود مهری، نماینده فرماند ار مریوان را به عنوان هیات ریسه برگزاری سومین دوره انتخابات تعین نمودند.

سپس آقای امین عزیزی تغیرات اساسنامه ای و متن اساسنامه جدید را برای حاضرین قرائت نمود که پس از رای گیری اساسنامه جدید با تغیرات اعمال شده مورد تصویب مجمع قرارگرفت.

2 سومین قسمت برنامه ارائه گزارش مالی توسط مسعود مصطفی سلطانی بازرس انجمن بود.ادامه برنامه پخش کلیپی با نکوهش شکار بود که توسط بختیار بالنده تدوین شده بود که حاضرین را به شدت تحت تاثیر قرار داده و مورد توجه قرار گرفت 3 . ادامه ی برنامه ارایه ی گزارش عملکرد چهار ساله توسط آقای عرفان حسینی بود. برنامه با گزارش کمیته کودکان توسط خانم دلیله رحمانی ادامه یافته و سپس نوبت به اجرای سرودی با موضوع چیا و محیط زیست، توسط کمیته چیای روستای ینگیجه بود که به شدت مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.

درادامه گزارش کمیته آموزش توسط آقای امید رشیدی ارایه گردید ادامه برنامه تقدیر از آقایان حسین رضایی(کفاشی که با شنیدن خبر شکستن تفنگ شکاری توسط احمد عزیزی، تصمیم گرفت برای همیشه از تعمیر یراق و ابزار آلات شکارچیان خودداری نماید). فخرالدین قاچاق( شکارچیی که پس از شکسته شدن تفنگ توسط احمد عزیزی، برای همیشه شکار را کنار گذاشته و به عکس گرفتن از طبیعت روی آورد). سیامک آذرباد( هنرمندی که با ابتکاری زیست محیطی، بطریهای آب معدنی، نوشابه و .. رها شده در طبیعت را جمع آوری نموده و قایقی چهار نفره درست نمود که در زریبار مورد استفاده قرار گرفت). اسماعیل امینی( هنرمندی که با بطری های آب معدنی رها شده در طبیعت، فانوسی بزرگ درست نمو و در بلوار ورودی شهر مریوان نصب گردید تا توجه همگان را نسبت به مسئله بازیافت و معضل زباله جلب نماید). دارا دیودار( ورزشکاری که برای به چالش کشدین وضعیت شکار درمنطقه مریوان و سروآباد و جلب توجه افکار عمومی به این معضل، مسافت 42 کیلومتری شهرستان مریوان و سروآبا را با پای پیاده طی نمود.) . صلاح سعید پور( جانباز 75% که برای حمایت از تفنگ سبز، به همراه آقای دارا دیو دار مسافت 38 کیلومتری مریوان به روستای ده روکی”زادگاه احمد عزیزی” را با پای پیاده طی نمود.) و دایه طوبی حسینی( شکسته بندی که جانداران وحشی آسیب دیده را مداوا می کند.)  بود.

1 حسن ختام برنامه معرفی کاندیداهای هیات مدیره وبازرس و برگزاری انتخابات بود.eeb7e7a009709baa6c72fbaf8612c1c027ac0189577e1663aec496caf02fc722 نتایج انتخابات به ترتیب ذیل می باشد:

ا-محمد ناجی کانی سانانی          295رای         عضو اصلی هیئت مدیره

2-امید رشیدی                       202رای          عضو اصلی هیئت مدیره

3-سید عرفان حسینی                185رای         عضو اصلی هیئت مدیره

4-محمد دانش                        178رای         عضو اصلی هیئت مدیره

5-امید حسین زاده                    152رای        عضو اصلی هیئت مدیره

6-جمال قادری                        111رای        عضو علل البدل هیئت مدیره

7-آرمان عابذینی                      110رای         عضو علل البدل هیئت مدیره

1-ناردار حق پرست                 169رای            بازرس اصلی

2-گوران قربانی                      147رای                علل البدل بازرس

IMG_1407

سوال خود را مطرح کنید :