فداکاری اوج انسانیت است
30 آوریل 2017 - 0:50
شناسه : 120146
بازدید 13
پ
پ

در سال یاد کوچ شهید محیط زیست “امیر ارسلان پیروتی” که سال گذشته در پی نجات یک لک لک جان خود را از دست داد، بنیاد مهربانان که در راستای از خود گذشتگی و فداکاری آقا پیروتی بنیاد نهاده شده بود اولین حرکت عملی خود را به منظور ارج نهادن به مهربانی و فداکاری های انسان هایی که زندگی خود را در اختیار حفاظت از محیط زیست قرار داده اند شروع نمود و مهاباد میزبان حافظان طبیعت از شهرهای #بوکان،#شنو، #سردشت،#سنندج،#پاوه و #مریوان بود.
این مراسم در روستای گابازله محل سکونت خانواده پیروتی برگزار گردید.
ابتدا ار طرف خانواده پیروتی از حاظرین تشکر به عمل آمد و قدردانی خود را به فعالین محیط زیست که در سال گذشته آنها را تنها نگذاشته اند اعلام نمودند.
در ادامه پیامی به یاد فداکاری امیر ارسلان پیروتی از طرف برگزار کننده گان قرائت شد.
سپس از طرف انجمن ولات بوکان تابلویی که بیاد ارسلان پیروتی طراحی شد بود تقدیم مادر ایشان گردید.
در ادامه از طرف کمپین مهربانی های کوچک سردشت، آقای رئوف آذری بعد از خواندن پیام این کمپین لوحی را به این خانواده اهدا نمودند.
همچنین از طرف انجمن سبزاندیشان جوان مهاباد نشان سالانه شهروند سبز تقدیم همسر امیر ارسلان پیروتی گردید.
خانم سهیلا محمدی به نماینده گی از انجمن ژینگه یار سنندج پیامی را قرائت نمودند و همچنین لوحی را که از طرف انجمن های زیست محیطی جهت تقدیم به آقای “شریف باجور” به پاس فداکاری و مهربانیشان آماده شده بود تقدیم ایشان گردید.
آقای سامان غزالی نماینده بنیاد مهربانان پیام این بنیاد را قرائت نمودند و تندیسی که مقرر است سالانه به شخص یا خانوادەی فداکاران و نجات بخشان محیط زیست تقدیم گردد به خانواده آقای “رشید نامداری” شهروند کوهدشتی که جان خود را در راه حفاظت از محیط زیست نثار کرد، اهدا گردید.
در پایان حاضرین بر مزار آقای امیر ارسلان پیروتی حاضر شدند و یاد ایشان را با تقدیم گل بر مزارشان گرامی داشتند.

انجمن سبز چیا

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.