“مهربانی راه پیروزی انسانیت است”
04 آوریل 2019 - 19:13
شناسه : 123162
بازدید 46
پ
پ

مردم شریف شهرستان مریوان، مهربانان و یاوران انسانیت

کاروان کمک های انسان دوستانه شما برای یاری، همدلی و همکاری با مردم سیل زده استان گلستان و عزیزان ترکمن صحرا به مقصد رسیده و توسط افراد و تیم اعزامی انجمن سبز چیا با حفظ نهایت امانت و دقت در میان مصیبت دیدگان پخش خواهد شد.
کالاهای جمع آوری شده در کمپ مریوان به همراه وسایل مورد نیاز خریداری شده، با کمک های نقدی توسط تیم چیا و با مشاوره معتمدین مردمی در ترکمن صحرا، از فردا به دست نیازمندان رسیده و جزئیات آن نیز به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.
اوضاع وخامتبار پیش آمده از سیل های اخیر بیش از پیش این واقعیت را عیان ساخت که بهترین راه زندگی و دوری از بلایای این‌ چنینی، پذیرش قوانین حاکم بر طبیعت و احترام به آن نظم و جریانی است که ملیون ها سال بر این کره خاکی حکم فرماست. این وقایع ناگوار سرنوشت محتوم مدیریتی ای است که بە دور از دور اندیشی و پیش بینی شرایط انطباقی، آینده این سرزمین را رقم زده بود. هم اینک نیز می توان با تحلیل منطقی و علمی شرایط اقلیمی و جغرافیایی، چشم طمع سوداگران سرمایه را کور نموده و اجازه نداد در برابر بارش هایی از این دست دوباره تاریخ رنج، بی پناهی و ایضاع مال مردم تکرار شود.
البته همانگونه که مستحضرید در زاگروس مرکزی و جنوبی با اوضاعی وخیم روبرو هستیم که امید می رود با یاری یاوران راه انسانیت، بتوانیم ذره ای از دردهای این مردم بزرگوار را کاسته و به یاد آوریم بزرگترین پناه انسان ها همدلی و همدردی ای است که علاوه بر تامین نیازهای اولیه بتواند فشاری را ایجاد نماید در مسیر جبران خسارت ها و پیشگیری اصولی از تکرار این فجایع بیشتر مدیریتی.
ما به عنوان انجمن سبز چیا از تمامی افرادی که ما را برای برپایی این کمپ یاری نمودند به ویژه علمای دینی عزیز تشکر کرده و نهایت احترام خود را از کسانی که ما را در مسیر این عمل انسانی و خیر خواهانه اعتماد نمودند را اعلام می داریم. بی شک اگر پشتیبانی شما مردم بزرگوار از هر قشری نبود، نمی توانستیم چنین حرکت هر چند کوچک اما بسزایی را به آخر برسانیم و سعی خواهیم کرد این امانات را به نحو احسن به نیازمندان واقعی برسانیم.

انجمن سبز چیا

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.