جایزە انجمن برتر دکتر رادمنش
09 مارس 2021 - 12:40
شناسه : 125797
بازدید 120
پ
پ

جایزە انجمن برتر دکتر رادمنش در دستان چیا

جایزه محیط زیستی دکتر رادمنش ساز و کاری است تا فعالیت های جمعی یا فردی که در حوزه حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی در سراسر کشور، به صورت داوطلبانه انجام می شود را شناسایی، مساعدت و تقدیر نماید.
این جایزە در حالی سومین دورە خود را برگزار کرد کە کشور با شرایط خاص ویروس کرونا روبروست و معرفی و اهدای لوح و جوایز به صورت غیر حضوری صورت پذیرفت.
در این دوره جایزه انجمن های برتر به انجمن سبز چیا با مدیریت محمد ناجی کانی سانانی، انجمن پیام آوران زمین پاک پاوه(ژیوای) به مدیریت اقای پیام حسن زاده از استان کرمانشاه و بنیاد الگن به مدیریت اقای سعید انصاریان ازشهرستان گهگلویه استان کهگلویه و بویر احمد تعلق گرفت.
فعالیت زیست محیطی در دوران کرونا از چالشهای بزرگ فعالین می باشد که حضور میدانی را به خاطر پروتکل های بهداشت عمومی تقریبا غیر ممکن ساخته است اما با وجود اراده مصمم در حفظ و صیانت از طبیعت، چیا با به کارگیری ابزارهای مجازی توانسته بخش بزرگی از این عدم حضور را جبران و به راهکارهای نوینی در زمینه اقدامات زیست محیطی دست یابد و جایزه دکتر رادمنش بە عنوان برترین انجمن زیست محیطی ایران در این شرایط گواه گویای این مدعاست.

سایر مطالب

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.